Owcza skóra: naturalny sposób redukcji elektrosmogu w naszych domach
Owcza skóra: naturalny sposób redukcji elektrosmogu w naszych domach

Praktycznie codziennie używamy smartfonów, laptopów, telewizorów. Technologia rozwija się bardzo szybko, urządzenia stały się częścią codzienności. Jednak nasza cywilizacja wytworzyła coś jeszcze, niewidoczny przemyka się po ścianach waszych domów, przenika was gdy śpicie... „Cichy zabójca”, który czai się praktycznie w każdym współczesnym domu... Jak podaje Międzynarodowe Biuro Rejestracji Częstotliwości Radiowych (IFRB) liczba jego źródeł na świecie powiększa się co roku o 6 proc. Nauka wciąż bada jak dużym jest dla nas zagrożeniem, ale do tego czasu nie ryzykujcie i stańcie do walki z tym „czarnym charakterem”, który w waszych domach wprowadza „gęstą” atmosferę.

Promieniowanie elektromagnetyczne w naszych domach


Z języka angielskiego „smog” powstał z połączenia dwóch słów: „smoke” - palić i „fog” - mgła. Elekrosmog to pocięcie związane ze zjawiskiem zanieczyszczenia środowiska promieniowaniem elektromagnetycznym. Jego źródłem są: urządzenia elektryczne, telefony komórkowe, laptopy, telewizory, routery wifi itp. Uznajmy, jako najprostsze określenie, że pobierając do urządzenia prąd z gniazdka przyjmujemy pole elektromagnetyczne z otoczenia.

„W Polsce więcej jest kart SIM niż mieszkańców.”

Wiele współczesnych chorób cywilizacyjnych powstało przez działalność ludzi. Jednak możecie zadbać o kondycję i zdrowie wasze i waszych bliskich. Należy uzmysłowić sobie, co powoduje elektrosmog i poszukać czynników, które obniżają jego poziom ingerencji w prawidłowe funkcjonowanie waszych organizmów.

Objawy oddziaływania elektrosmogu:

 • Zmęczenie,
 • Nerwowość,
 • Problemy z nauką u dzieci,
 • Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi u dzieci,
 • Nadpobudliwość u dzieci,
 • Bóle głowy,
 • Szumy w uszach,
 • Zawroty głowy,
 • Problemy ze snem,
 • Problemy z sercem,
 • Mrowienie, drętwienie kończyn,
 • Lęki.


Owcza skóra: naturalny sposób redukcji elektrosmogu

Już nasi dalecy przodkowie wiedzieli o wspaniałym naturalnym surowcu, który jest lekiem na wiele schorzeń. To nic innego jak owcza skóra! Człowiek wykorzystywał owcze runo (zwarta masa owczej sierści, która jest uzyskiwania w procesie strzyżenia owcy), aby chronić się przed zimnem. Właściwości owczej wełny odkrył w XIX wieku dla świata niemiecki naukowiec prof. Gustav Jäger. Jednak jeszcze wtedy nie mieliśmy do czynienia z elektrosmogiem. Jak więc owcza skóra pochłania fale elektromagnetyczne? Wprowadzając do naszego domu dywany i narzuty z owczej skóry jednocześnie zapewniamy sobie dobre samopoczucie. Nie chodzi tylko o efekt estetyczny. Naturalna owcza skóra jest tarczą ochronną przed „cichym zabójcą”: czyli elektrosmogiem. Należy podkreślić, że owcza skóra usuwa w bardzo dużym stopniu jony dodatnie, zastępując je jonami ujemnymi. Te pierwsze są dla nas niebezpieczne ponieważ ich źródłem są m.in. urządzenia elektryczne. Jeśli czujemy się rozdrażnieni, dopadają nas migreny i ogólnie mamy złe samopoczucie to znaczy, że w naszym domu jest zbyt duża ilość jonów dodatnich. W przeciwieństwie do nich jony ujemne, które wprowadza owcza skóra i wełna odpowiadają za radość i świetne samopoczucie domowników i gości naszego domu.

Spokojnych snów i cudownych poranków!


Zdrowy i spokojny sen regeneruje nasze organizmy, dzięki czemu wpływa korzystnie na nasze zdrowie. Co zrobić, aby jak najefektywniej wykorzystać właściwości owczej skóry? Gdy kładziecie się spać wyłączcie router wifi na noc. Postarajcie się nie spać z telefonem komórkowym przy głowie. Do miejsc w których śpią wasze dzieci, do waszych sypialni wprowadźcie produkty z naturalnej owczej skóry: dywany, narzuty. To gwarantuje wam proces wymiany jonów i powstanie bariery hamującej fale elektromagnetyczne docierające do was gdy śpicie. Efektem tego będzie odpowiednio długi ciągły sen. O poranku obudzicie się wypoczęci i będzie wam się chciało wstać z łóżka. Sami zobaczycie, że zniknie tzw. „jeszcze 5 minut”. Nie odwrócicie się na drugi bok, aby spać dalej. Po przebudzeniu nie będziecie zmęczeni i nie odczujecie tylko raz spadek formy czyli silne zmęczenie. Wszystko to dzięki temu, że przy waszych łóżkach, w pokojach, sypialniach waszych dzieci czuwa naturalny obrońca waszego zdrowia: owcza skóra.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl